Zaregistrovaní

Volejbal na tráve 4+2

# Názov tímu: Meno a priezvisko kapitána: Počet hráčov: Zaplatené:
01.  Great portions  Patrícia Zošiaková  7  zaplatené 7x
02.  SUPERTELÁ  Martina Orolínová  7  zaplatené 7x
03.  Komjatice  Miroslav Polák  7  zaplatené 7x
04.  Hospodárska kríza  Magdaléna Šmihelová  6  zaplatené 6x
05.  Tichí a hanbliví  Martin Nôta  6  zaplatené 6x + 1x
06.  Nema niekto rum?  Dominik Hajtol  7  zaplatene 7x
07.  Suchá bublanina  Michal Gertli  8  
08.  Topľa nad Vranou  Kristián Demko  7  zaplatené 7x
09.  Čalamada  Jarmila Fojtániková  6  
10.  Šlapinovci  Veronika Víglaská  7  zaplatené 6x
11.  Trosky  Rasťo Prikřyl  6-8  
 12.  KNM  Trubačík Robert  8  zaplatené 6x
 13.  MVK  Gabriela Jarotová  7  
14.  Krupinské Lazy  Ján Leško  6  zaplatené 6x
15.  Marošove Esá  Ján Putera  6-7  zaplatene 6x
16.  Dohodneme sa  Jan Kurhajec  6  zaplatené 6x
17.  Amatéri  Viktória Chrenková   6  zaplatené 6x
18.  VK ISKRA BB  Jakub Luptak  7  zaplatené 7x

Tenis - zimná liga v lete

# Názov tímu: Meno a priezvisko kapitána: Počet hráčov: Zaplatené:
   ZIMNÁ LIGA V LETE      
01.  Store Invent  Boris Bartalský  3  zaplatené 2x
02.  Ničomníci
 Peter Antoska  2  
03.  K4  Milan Kollár  3  zaplatené 3x
04.  Kanonieri
 Vladimír Prachár  2  zaplatené 2x
05.  Globus
 Peter Roziak  2-3  zaplatené
06.  DT TEAM
 Jozef Kucbel  2  
07.  TK Zvolenská Slatina
 Ondrej Smutný  3  zaplatené 3x
08.  Bubulíkovia  Iveta Gabčanová  2  zaplatené 2x
09.  Happy girls  Milan Grajciar  2  zaplatené
10.  Pospíšil 1  Kristián Pospíšil  3  
11.  Pospíšil 2  Kristián Pospíšil  3  
12.  Pospíšil 3  Kristián Pospíšil   3  

Plážový volejbal

PRIHLASOVANIE A VIAC INFO NA - www.svf.sk 

beach

 

Bedminton

# Názov tímu Meno a priezvisko kapitána: Počet hráčov: Zaplatené:
   AMATÉRI      
01.  Pivkári  Vojto veselý  2  
02.  Badminators  Ján Poliak  2  zaplatené
03.  Žabó sem Žabó tam  Vladimír Kulich, Tomáš Veselý  2  
04.  Pliešovce  Ondrej Velkov  2  zaplatené
05.  Paničky  Seckarova Lubica  2  zaplatené
06.  Octopus  Ivan Ďürky  2  zaplatené 
07.  Vrany
 Vladimír Vrana  2  zaplatené
08.  Amatéri.sk
 Norbert Marosik  2  
09.  Dragons  Daniela Fahima  2  zaplatené
10.  Kolenyho dvojka  Maros Koleny  2  
  PROFI      
01.  ČUHÁRI  Dušan Macášek  2  zaplatené
02.  Rozhodcovia  Michal Palica  2  zaplatené
03.  Naspeedované veveričky  Patrik Červenec  2  zaplatené
04.  Dobrý ročník  Rena Tarasseková  2  zaplatené
05.  STREFA  Alžbeta Streharski  2  zaplatené
06.  Efforťáci  Martin Novodomec  2  zaplatené
07.  Hot shots  Marek Somorovský  2  zaplatené
08.  Gladiatori  Martin Križan  2  zaplatené
09.  VICTOR  Andrej Suchý  2  
         

Tenis štvorhra - deti

# Názov tímu  Meno a priezvisko kapitána Počet hráčov Zaplatené
01.  Uderka  Talia Fahima 10r.  1  zaplatené
02.  Detský tenisový turnaj  Thomas Krištof  1  zaplatené
03.  Detský tenisový turnaj  Lucas Krištof  1  zaplatené
04.  Detský tenisový turnaj  Mathias Krištof  1  zaplatené
05.  DOMI-NIKA cup  Nikola Farkašová, 10  1  zaplatené
06.  Pat & Mat  Dominik Trnavský,12r.  2  
07.  Lea Kvasnová  Lea Kvasnová, 7 rokov  1  zaplatené

Malý futbal

# Názov tímu: Meno a priezvisko kapitána: Počet hráčov: Zaplatené:
01.  Xanto team
 Juraj Plesník  6  zaplatené 8x
02.  Tŕnie Team
 Lukáš Paľus  9  zaplatené 9x
03.  Unicom team
 Miroslav Mozoľa  6-10  zaplatené 8x
04.  Desperados  Martin Jablonsky   6-7  zaplatené 6x
05.  Výkričník  Filip Lipiansky  5-10  
06.  Ideálny stav  Frantisek Sebiň  8  
07.  Corleone Devils  Lukas Bucko  9  

U11 futbalový turnaj

x Názov tímu Meno a priezvisko kapitána Počet hráčov Zaplatené
01.  ŠKM Dudince  Erik Vankovic  12  zaplatené
02.  MFK Rožňava  Tomas Rogos 10  12  zaplatené
03.  MSK Novohrad Lučenec  Silvia Haferníková  12  zaplatené
04.  Mfk Detva  Michal Pančík  12  zaplatené
05.  MFK Revúca  Matej Hudec U 11  12  zaplatené
06.  ORANJES Zvolen  Tomas Kvackaj  12  zaplatené
07.  FTC Fiľakovo  Gaspar Sebastian  12  
08.  FK Slovan Levice  Oliver Madula, 8  10  zaplatené

Spartans Zvolen Kid Race

# Názov tímu: Meno a priezvisko kapitána: Počet hráčov: Zaplatené:
01.  Palculienka  Miško Chovan, 5  1  zaplatené
02.  Vydrask  Juraj Oklepek - 12 rokov  1  zaplatené
03.   Trusko  Kristína Orolínová, 5 rokov  1  zaplatené
04.  Turbo
 Richard Orolín, 7 rokov  1  zaplatené
05.  Miško  Michal Žiarny 11 rokov  1  
06.  Spartans Zvolen  Matej Frederik Ihradský, 12 rokov  1  
07.  Spartans Zvolen Tréningový Klub
 Michal Jíša,5  1  
08.  Michal  Michal Šanta,10 r.  1  zaplatené
09.  Betka   Betka Sedmáková, 6 r.  1  
10.  Miška  Miška Sedmáková, 8r.  1  
11.  Spartans Zvolen Tréningový Klub  Martin Vavrinec, 11 rokov  1  
12.  Spartans Zvolen Tréningový Klub  Martina Vavrincova, 10 rokov  1  
13.  Spartans Zvolen  Ľubomír Holčík  1  
14.  Spartans Zvolen  Natália Holčíková  1  
15.  Warriors  Dominika Širgelová,12  1  zalatené
16.  Warriors
 Linda Michalovičová, 11r.  1  zaplatené
17.  Spartans Zvolen  Michal Hozák 12  1  
18.  Spartans Zvolen  Klára Vrtichova, 6  1  
19.  Spartans Zvolen  Jakub Šimo, 9 rokov  1  
20.  Friends4ever  Maria Weingart 12r.  1  zaplatené
21.  Friends4ever  Niki Weingart 9r  1  zaplatené
22.  Jeránečka  Martina Jeráneková, 12 rokov  1  zaplatené
23.  Spartans Zvolen  Damián Valenta  1  
24.  Spartans Zvolen  Kristián Valenta  1  
25.  SVETIELKO NÁDEJE  Olívia Marta Kandrová  1  zaplatené
26.  Patrik  Patrik Ďurčík, 7 r.  1  zaplatené
27.  Filo  Filo Filip,3  1  
28.  Dragons  Daniel Fahima 7r  1  
29.  CMK RUNNING TEAM  Leonard Bella, 5  1  
30.  CMK RUNNING TEAM  Zoe Rumanovská,12  1  
31.  MAŇO  Matúš Maniš  1  zaplatené
32.  MAŇO  Šimon Mozola, 11 r.  1  zaplatené
33.  Lucia Moravčíková  Tobias Melišek, 4 roky  1  zaplatené
34.  Homolka :-)  Jana Homolová, 3  1  
35.  BIBI  Linda Vráblová 3 roky  1  zaplatené
36.  MAŇO  Andrej Bohumeľ, 11 r.  1  zaplatené
37.  MAŇO  Sofia Bohumeľová, 11 r.  1  zaplatené
38.  MAŇO  Laura Kopčíková, 11 r.  1  zaplatené
39.  Jana  Jana Šufliarska  1  zaplatené
40.  Pliešovce  Ondrej Velkov  1  zaplatené
41.  Spartans Zvolen  Peter Chmelař  1  
42.  Spartans Zvolen Kid Race  Samuel Grniak, 7 rokov  1  zaplatené
43.  Spartans Zvolen Kid Race  Hana Grniaková, 7 rokov  1  zaplatené
44.  Lenka  Lenka Firješ 3,5r  1  zaplatené
45.  Miška  Miška Jančíková, 3,5r  1  zaplatené 
46.  Spartan kids race  Arianna Rodriguez, 10 rokov  1  zaplatené
47.  SEKY Team  Nely Seckarova  1  zaplatené
48.  SEKY Team  Naty Seckarova  1  zaplatené
49.  Dado  Dávid Schmidtmayer, 6rokov  1  zaplatené
50.  Timi  Timea Burganová, 6 rokov  1  zaplatené
51.  Hobby bežci Sliač  Alica Kalmáneková, 7  1  zaplatené
52.  Emmka  Emmka Mališová, 6 rokov  1  
53.  Matúš  Matúško Mališ  1  
54.  Eva  Eva Kantáriková, 10 rokov  1  
55.  Matej  Matej Hric, 6 rokov  1  
56.  Adrián  Adrián Hric, 3 roky  1  
57.  Radko  Radovan Lipnicky 6  1  zaplatené
58.  Dami  Damián Poláčik, 9 rokov  1  zaplatené
59.  Rozko-šné kočky  Natália Roziaková, 7 rokov  1  zaplatené
60.  Spartans Zvolen  Daniel Ludha, 4,5r.  1  zaplatené
61.  MFK Tobias  Tobias Marunciak,11r.  1  
62.  1  Karolina Mackova 7  1  zaplatené
63.  DHZ SIELNICA  Nina Hrnčiarová  1  zaplatené
64.  DHZ SIELNICA  Simona Rybošová  1  zaplatené
65.  Samko  Samuel Dúbravský, 6 r.  1  
66.  Šimi  Šimon Ťavoda, 12rokov  1  
67.  Sabi  Sabína Ťavodová, 10 rokov  1  
68.  Toxic  Ondrej Láskavý 8 rokov  1  zaplatené
69.  Pilčík s.r.o.  Matej Viňanský, 10 rokov  1  zaplatené
70.  Exoti  Daniel Kováč  2  
71.  PATRIK  Patrik Sebastian Jakubec, 10  1  zaplatené
72.  SIMČA  Simona Mojžišová, 4  1  zaplatené
73.  Bartko  Šimon Bartko 10 r.  1  zaplatené
74.  Čiefovci  Timotej Čief, 10r.  1  zaplatené
75.  Čiefovci  Liliana Čiefová, 7r.  1  zaplatené 
76.  Batman  Róbert Szúdor, 9 rokov  1  zaplatené
77.  Eliška Šoucová  Eliška Šoucová, 7 rokov  1  zaplatené
78.  Nelka  Nela Tužinská  1  
79.  Timon  Timon Tužinský  1  
80.  Oliver  Oliver Kubš  1  
81.  Hanka  Hanka Kučerova, 3.5 roka  1  zaplatené
82.  Jakubko  Hríbik Jakub 9r.  1  zaplatené
83.  Matejko  Hríbik Matej 6r.  1  zaplatené 
84.  BLACK  MIMI Brťková  1  
85.  Roger  Matej Krnáč  1  

Večerný beh

# Meno a priezvisko Zaplatené
01.  Martin Nemec  
02.  Ján Poláčik  zaplatené
03.  Braňo Drgoňa  zaplatené
04.  Ladislav Kapuš  
05.  Ivana Valentiniova  zaplatené
06.  Martin Ďuríček  
07.  Radek Šály  zaplatené
08.  Marián Orem  zaplatené
09.  Milan Šimoník  
10.  Patrik Šucha  
11.  Lenka Čatlosová  
12.  Stanislav Kollár  zaplatené
13.  Zuzana Šemrová  zaplatené
14.  Renata Balková  zaplatené
15.  Ivan Čík  zaplatené
16.  Katarína Paulická  
17.  Ivan Kredatus  zaplatené
18.  Iveta Furáková  zaplatené
19.  Ľuboš balog Balog  zaplatené
20.  Juraj Glezgo  
21.  Ladislav Péter  zaplatené
22.  Mária Péterová  zaplatené
23.  Milan Krajči  zaplatené
24.  Lucia Piatriková  zaplatené
25.  Tomáš Trebula  zaplatené
26.  Jaroslav Kollár  
27.  Jozef smutný Smutný  zaplatené
28.  Peter Kozárik  zaplatené
29.  Veronika Kalmáneková  
30.  Milan Valocka  zaplatené
31.  Zuzana Šupová  
32.  Katarína Strmeňová  zaplatené
33.  Vladimir Kuchar  zaplatene
34.  Radek Doktor  zaplatené
35.  Dominik Zaťko  zaplatené
36.  Tatiana Medveďová  zaplatené
37.  Hana Šimová  zaplatené
38.  Miroslava Bartková  zaplatené
39.  Peter Korpáš  
40.  Lucia Korpášová  zaplatené
41.  Zdenko Baranec  zaplatené
42.  Zuzana Stanakova  zaplatené
43.  Zakaria zahi Zahi  zaplatené
44.  Tomáš Kubej  zaplatené
45.  Nikola Berčíková  zaplatené
46.  Elena Tatarková  zaplatené
47.  Ľubomír Račák  zaplatené
48.  Miroslava Liptáková  zaplatené
49.  Marie Kozáriková  zaplatené
50.  Miloš Hric  
51.  Dušan Daniš  
52.  Peter Paulík  
53.  Ján Zvara  
54.  Marko Chlebničan  
55.  Mário Chlebničan  
56.  Tereza Belková  
57.  Ján Môcik  
58.  Peter Haviar  

NOVINKA! Street ball

# Názov tímu Meno a priezvisko kapitána Počet hráčov  Zaplatené
01.  Rko team  Erik Almáši  4  zaplatené 3x
02.  AST Team  Andrej Nagy  4  zaplatené 2x
03.  Cvc Manhattan  Jakub Siládi  4  zaplatené 1x
04.  Dolinkári  Peter Dianiška  3  zaplatené 3x
05.  Boomers  Michal Kosorín  5  zaplatené 5x
06.  Náčelník a indiani  Ochotnícky Tono  3  zaplatené 3x
   
     

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info