REGISTR.TÍMY
Prezentácia všetkých športov sobota 15.7.2023 od 8.00-8.30 hod. !!!
Štart turnajov 9.00 hod.
Tešíme sa na Vás :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ŠTARTOVNÉ |
ŠTARTOVNÉ | ||
---------------------------- | ------------- | ---------------------------- | ------------- |
BEDMINTON - ŠTVORHRA | BEDMINTON - ŠTVORHRA | ||
AMATÉRI | PROFI | ||
BDMSL | New Generation | ||
Palculienka | |||
Ramšík | |||
Holopupkari | |||
M&M's | |||
Sásovskí makači | |||
Blázni | |||
Medvede z Hornej | |||
Ploštice | |||
Tie dve | |||
---------------------------- | ------------------------------ | ||
PLÁŽOVÝ VOLEBAL | VOLEJBAL NA TRÁVE | ||
Trosky | Šunka fleky | ||
MimoŇi? | SUPERTELÁ | ||
BEACH club Nový Tekov | Pohronskí krocani | ||
KOMPONENT | Na poslednú chvíľu | ||
TyČiTy | Litavci | ||
RAMŠÍKOVCI ???? | Chaos na ihrisku | ||
Kým nevypijem nehrám | ..................................... | ||
GINTONIC | ŠHOK Bánovce na Bebravou | ||
........................................ | Zbúchanci | ||
Nehádajte sa | |||
Puky | |||
First Date | |||
Pieskomily | |||
Púštne hady | |||
Čierne poníky | |||
Piesočná búrka | |||
Cudzinci | |||
Sranda musí byť | |||
---------------------------- | -------------------------- | ||
TENIS - ŠTVORHRA | STREETBALL | ||
TK Mojš | BŠ CITY | ||
BK FK Dolný Hričov | Opice | ||
Neandrtalci | OUTSIDERS | ||
Detvania | 5kari | ||
Muckovia | Žiarski býci | ||
Rýchle Šípy | Pomoooc | ||
TK Vígľaš-Zvolenská Slatina | Chicago balls | ||
Mičinské vydry | |||
Pudingáči | |||
Bad Boys | |||
---------------------------- |
---------------------------- | ||
JUMPING | MALÝ FUTBAL Kapacita NAPLNENÁ |
||
Piešťany (2X) | Šanca tu stále je | ||
Jumping | Pivkari ZVOLEN | ||
Petra Beňadiková | Roboši Getastav | ||
JUMPING | Pobrežie liehoviny | ||
Monika Sokolikova | Kakao | ||
Laura Kucejová | Mamut | ||
Piškotky (5x) | FC Hogbal | ||
Alenka | Shadows | ||
Jumping - Veronika |
TAK URČITE |
||
Jumping centrum Krupina | Amareri | ||
Barbora a Monika (2x) | |||
Danka | |||
Sima fit | |||
Jumping - Elena | |||
Jumping Trstená - Lenka | |||
Jumping centrum Trstená | |||
Jumping Trstená - Evka | |||
Jumping Trstená - Adriana | |||
Jumping Trstená -Danka(2x) | |||
DoMiLu (3x) | |||
Claudi | |||
Vazanová | |||
Jumping Krupina | |||
Jumping | |||
Ju pi g | |||
............................................... | |||
Dušana Tóthová | |||
Jumping Krupina-Viktória Jombíková | |||
jumping Martina Chromekova | |||
Monika Chovancova | |||
Jumping Krupina Erika Cesnaková | |||
Jumping Krupina Marcela Deguľová |