SPARTANS KID RACE

Spartan 24


REGISTRÁCIA možná v termíne 1.6.-7.7.2024!!!


PO TOMTO TERMÍNE NEGARANTUJEME VŠETKY BENEFITY!!! 

ČASOVÝ HARMONOGRAM PRETEKOV - Nedeľa 21.7.2024:

!!! 9.00 začiatok registrácie
10.00 štart - pretek do 6 rokov
11.00 štart- pretek od 7-9 rokov
12.00 štart- pretek od 10-12 rokov
13.00 štart- pretek od 13 rokov a viac

Ďakujeme,že dodržiavate časový plán!!!
Tešíme sa na Vás :)

Vyber šport: *

Veľkosť trička: *

Kontrolný kód

i

REGISTROVANÉ DETIČKY

Meno Štartovné Meno Štartovné Meno Štartovné
 Renáta Foťková    Lukáš Virguľa    Sebastián Malček  
 Daniel Ludha    Timea Virguľová    Olivia Kandrová  
 Miroslav Hutyra    Sebastián Vinkovič    Michaela Jančíková  
 Max Březovják    Tobias Vinkovič    Tamia Viedensky  
 Lea Březovjáková    Miško Chovan    Stelka Kontrišova  
 Tomáško Hutník    Denis Dobias    Laura Horváth  
 Sara Hutníková    Eduard Bíreš    Tereza Šufliarská  
 Denis Dobias    Macka Bírešová    Barbora Šufliarská  
 Zoe Alexandra Smith    Julia Petrikova    Hana Kučerová  
 Terezka Húšťavová    Marko Martinec    Matias Kučera  
 Jakub Húšťava    Šimon Ludha    Natalia Holčíková  
 Timea Bartošová    Rebeka Mračková    Ľubomír Holcik  
 Eirik Ekström    Peter Kukuľa    Timea Jelenová  
 Tomáš Lukáč    Jakub Heinc    Jakub Valach  
 Mário Lukáč    Adam Pavúk    Lukáš Valach  
 Rebeka Tóthová    Jakub Šimo    Kristián Valenta  
 Linda Vráblová    Vanesa Výbošťoková    Damián Valenta  
 Eva Chudobová    Nikoleta Forgáčová    Vrtichová Klárka  
 Šimon Parničan    Miroslav Puškár    Markus Dobrotka  
 Tobias Parničan    Karolína Macková    Oliver Schneider  
 Damyan M. Hudec    Luka Macko    Sofia Schneiderová  
 Ryan M. Hudec    Nina Murinova    Ivko Kolesár  
 Samuel Paľuch    Jakub Slosiarik    Janko Kolesár  
 Richard Paľuch    Nataša Slosiariková    Tobias Melisek  
 Filip Dúbravský    Tomáš Krnáč    Soňa Zacharová  
 Samuel Dúbravský    Marco Cúth    Simona Zacharová  
 Monika Kubajdová    Sophia Hromeková    Radovan Hereib  
 Sofia Čarnoká    Ján Ostrihoň    Richard F. Páleník  
 Lara Párničanová    Boris Kicko    Andrej Olšav  
 Krnáč Matej    Gex Mathieu    Michaela Kučerová  

 Matúš Michalec

   Peter Sedlaček    Ema Kučerová  
 Adrian Kutik    Hraníková Olívia    Lenka Firješová  
 Kristian Kutik    Samuel Toth    Lucia Donovalová  
 Kamila Janoušková    Lukáš Kadeřábek    Nela Stehlikova  
 Matúš Janoušek    Tomáš Kadeřábek    Sofia Karakačanová  
 Lujza Lában    Samuel Mikus    Sara Karakačanová  
 Maxim Goga    Richard Tégen    Nelly Svetlánska  
           
           
           
           
           
           

 

Generálny Partner

 

 valtec

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie